S ČSFA Malacky prvýkrát víťazne

14.04.2014 20:25

Slnečná sobota ako stvorená na futbal a prvé víťazstvo proti ČSFA Malacky pre všetkých aktérov nášho tímu. Na konci zápasu hraného na 4 x 12minút sme sa tešili z víťazstva 8:4 ( 0:1, 3:1, 2:1, 3:1) keď naše góly dávali Kulyk (presadil sa 6-krát ), Blažej a Demjanovič.

Počínanie a obraz hry v zápase sa dá pri pohľade na výsledky jednotlivých štvrtín označiť za odpovedajúci. V prvej štvrtine sme sa nedokázali presadiť, naša hra nezodpovedala tomu, čo sme prišli ukázať. Dobre hrajúci domáci kombinovali a nenechávali nikoho na pochybách o tom, kto má lepšiu bilanciu a kto bude favoritom tohto zápasu. Často krát sme hasili na poslednú chvíľu alebo nás podržal po celý zápas výborne hrajúci brankár. Zo šťastím sme udržali len jednogólové manko. Počas prvej prestávky sme si pripomenuli ako chceme hrať a to sa nám aj začalo dariť, útoky po krídle s kľučkou alebo prihrávkou na stred - to je taktika na ktorú máme hráčov, kde sa učíme využívať celú šírku ihriska, hrať do voľného priestoru, zvádzať súboje smerom do lajny kde strata lopty „nebolí“ a bránenie zóny, kde sa učíme nevyletieť na hráča ale vytlačiť ho s uhlu. Tretiu časť sprevádzala strata koncentrácie a časté kľučky v obrane od lajny smerom k bráne čo znamenalo takmer vždy stratu lopty a zbytočné problémy. Posledná časť bola znovu v našej réžii kedy sme opäť roztiahli hru a pribrzdiť nás dokázali len štandardné situácie.

Zostava: Kůřil - Pátek, Braha, Blažej, Vidurek, Kulyk, Demjanovič

Ďakujeme na diaľku do Malaciek za pozvanie a príjemnú hru.